טלפון להזמנות: 04-3730018

red (14)

אודות SWING & PLAY

yellow (6)

קרוב לוודאי שגם לילדיכם, כמו לכל הילדים, יש חשק להתרוצץ ולקפוץ, לטפס ולהתנדנד, או להפליג עם הדמיון למחוזות רחוקים כל אחר הצהריים וסוף השבוע, ובטח שגם אתם נהנים לנוח תוך כדי שאתם צופים בהם מהצד (ולפעמים גם להשתתף איתם במשחק…), במיוחד כשמזג האוויר נעים ונוח, ומזמין לצאת החוצה אל החצר. מתוך הרצון לענות על הצורך הזה הוקמה חברת Swing and Play.

Swing and Play היא יבואנית רשמית לישראל של Swing Kingdom ו-Swing-N-Slide – שתי חברות אמריקניות מהגדולות והנחשבות בעולם בתחומן, המתמחות בתכנון, עיצוב ויצור של מתקני חצר לילדים שילדים אוהבים, במגוון צורות, מידות, צבעים ואביזרים, שיבטיחו שעות של משחק והנעה לכל ילד וילד, תוך שמירה והקפדה על תקני בטיחות מחמירים.

כל מתקני החצר שלנו עשויים מעץ מלא ומצופה. קו אחד של מתקני שעשועים ובתי עץ לחצר עשוי מעץ מלא בלבד, וקו שני של מתקני שעשועים לחצר מעץ בעל ציפוי מגן למען שמירה על איכות העץ באופן הטוב ביותר כנגד פגעי מזג אוויר ומבלאי מתמשך, זאת לעומת מתקני עץ אחרים.

משרדי החברה ממוקמים בתל אביב ואולם התצוגה הראשי, בו תוכלו להתרשם מקרוב ממתקני החצר שלנו, נמצא בחיבת ציון. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין!

בטיחות מוחלטת בעיצוב כמו פעם

מתקני שעשועים אלו מעוצבים כאילו מתוך עיניהם של ילדים, כפי שרק הם יכולים לחלום אותם, וההורים בוודאי ישמחו לדעת שמתקני השעשועים עשויים מעץ מלא ועץ מצופה, כמו פעם, כשהיו מתכננים ובונים בתי עץ לילדים כל כך חזקים ועמידים לאורך שנים שגם הנכדים זכו ליהנות מהם כאילו הם נבנו אתמול! אך חשוב מכל – מתקני חצר אלו נבנו ברמת בטיחות גבוהה ביותר על מנת להבטיח את שלומם של הילדים המשחקים בהם.

מתקנים עמידים, בטיחותיים ומעוצבים כמו פעם – הדרך הטובה ביותר להוציא את הילדים מהבית לשחק בחצר!

blue (1)

מתקני חצר בעבודת יד

תהליך ייצור מתקני החצר, וזאת חשוב וראוי לציין, נעשה בעבודת יד בארצות הברית; כל חלק מנוסר ונצבע בתשומת לב והקפדה שאין כמותה. לאחר למעלה מעשור בו נצבר ניסיון וידע רב, ועשרות אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי העולם, הפכו המותגים של Swing & Play לשם נרדף למתקני שעשועים מעץ ובתי עץ לילדים איכותיים בעבודת-יד. תהליך ייצור מתקני החצר, וזאת חשוב וראוי לציין, נעשה בעבודת יד בארצות הברית; כל חלק מנוסר ונצבע בתשומת לב והקפדה שאין כמותה. לאחר למעלה מעשור בו נצבר ניסיון וידע רב, ועשרות אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי העולם, הפכו המותגים של Swing & Play לשם נרדף למתקני שעשועים מעץ ובתי עץ לילדים איכותיים בעבודת-יד.

green (7)

המתקנים עומדים בתקן הישראלי

מוצרים איכותיים תוצרת ארצות הברית, מהיבואן לצרכן במחירים חסרי תקדים, הזמינו עכשיו!